شنبه , 12 اسفند 1402 - 7:29 بعد از ظهر

خواص کنجاله پنبه دانه

خواص کنجاله پنبه دانه

از خواص کنجاله پنبه دانه می توان با در دست داشتن آنالیز کنجاله پنبه دانه و مشاهده پروتئین حدود 23% آن اشاره کرد که از پروتئین های گیاهی نسبتا بالا می باشد که جایگزین کنجاله سویا در نهاده می شود و هزینه تمام شده نهاده شما را بسیار کاهش داده و سود آور می باشد.

این روزها با تقاضای زیاد کنجاله سویا و نبودن آن در بازار دامدار ها برای تهیه آن با مشکل بسیاری برخوردار هستند, بنابراین کنجاله پنبه دانه با آنالیز مشابه کنجاله سویا می تواند جایگزین بسیار مناسب برای آن باشد و نیاز های دامداران را برطرف کند.

این محصول دارای طعم خوش بوده و خوش خوراک می باشد و ترکیب آن با نهاده های دیگر باعث اشتهای دام و افزایش وزن می شود.

خواص کنجاله پنبه دانه

خواص کنجاله پنبه دانه برای خوراک دام

برای اینکه از کنجاله پنبه دانه برای خوراک دام استفاده کنید حتما به جیره مقداری آهن اضافه کنید, زیرا کنجاله پنبه دانه دارای گوسیول می باشد و ترکیب آهن با گوسیپول باعث از بین رفتن این ماده سمی می شود.

کنجاله پنبه دانه به دلیل چربی که دارد باعث بیشتر شدن شیر در گاو های شیری می شود و همچنین دارای پروتئین گیاهی بسیار و فسفر بسیار برای دام می باشد.

 

فروش کنجاله پنبه دانه صادراتی

فروش کنجاله پنبه دانه باکیفیت و صادراتی به عنوان کاهش دهنده هزینه جیره و مورد استفاده خوراک دامها و مناسب برای صنعت دامپروری ها.

 

طریقه سفارش و خرید کنجاله پنبه دانه

برای سفارش و خرید کنجاله پنبه دانه فقط می توانید از طریق تماس با مجموعه تنکادشت اقدام کنید.

با تماس با مجموعه همکاران ما اطلاعات کاملتری از این محصول صادراتی در اختیار شما می گذارند تا به صورت آگاه و با ذهنی بازتر خرید خود را انجام دهید.

خرید این محصول بیشتر به صورت فله و در صورت تقاضا کیسه زده شده هم تحویل داده می شود و حداقل مقدار سفارش آن 5 تن می باشد.

قیمت کنجاله پنبه دانه ما به 3 صورت درجه یک, درجه دو و درجه سه می باشد که درصورت توضیح هر کدام توسط همکاران ما و مورد تایید قرار گرفت توسط شما, برای شما ارسال می شود.

درباره ی admin admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *