TVN پودر گوشت

TVN در پودر گوشت چیست

TVN (تی وی ان) در پودر گوشت به معنی میزان نیتروژن رها شده توسط عملکرد های میکرو ارگانیسم می باشد.

پودر گوشت دارای پروتئین بالا 55 درصد می باشد که این پروتئین در خود دارای مقداری نیتروژن می باشد که طی گذشت زمانی رها می شود.این فعالیت باعث از بین رفتن پروتئین در پودر گوشت می شود و در نهایت پودر فاسد و خراب می شود.

بدین ترتیب برای خرید پودر گوشت باید حتما تی وی ان را ملاک قرار دهید تا بتوانید خرید پودر گوشت تازه و باکیفیت داشته باشید.

این نکته را هم در هنگام خرید در نظر داشته باشید که هر چقدر مقدار تی وی ان بالاتر باشد کیفیت پودر گوشت نیز کمتر می باشد.

پس از خرید هم توجه داشته که پودر گوشت را طرف مدت چند ماه تا قبل از رها شدن نیتروژن مصرف کنید.

TVN پودر گوشت

میزان TVN پودر گوشت

برای تولید پودر گوشت باید حتما کشتارگاه و کارخانه تولید پودر گوشت در مجاور هم باشند به این دلیل که دام و طیور پس از اینکه ذبح می شوند مقدار پروتئین موجود در گوشت آن به سرعت نیتروژن خود را رها می کنند و به هر مقدار که نیتروژن یا ازت آزاد شده بیشتر باشد از کیفیت پودر گوشت نیز کم می شود.

حد مجاز TVN پودر گوشت برای تولید باید حدود 90 الی 160 باشد که دارای ماندگاری نسبتا بالایی می باشد.

 

قیمت هر واحد پودر گوشت

یکی از عواملی که به قیمت پودر گوشت نیز تاثیر می گذارد TVN پودر گوشت می باشد که به هر مقدار این تی وی ان کمتر باشد قیمت نیز کمتر بوده و برعکس….

البته عوامل دیگری چون آنالیز پودر گوشت, نرخ دلار, بالا و پایین رفتن قیمت سویا و … نیز در افزایش یا کاهش قیمت پودر گوشت تاثیر گذار می باشد.

برای استعلام قیمت روز پودر گوشت حتما با مجموعه ما تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات کامل از نوع محصول تولیدی را در اختیار شما قرار دهند.

 

درباره ی admin admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.