پودر هسته خرما دامی در جیره غذایی دام

پودر هسته خرما دامی را به جای چه نهاده ای در خوراک دام استفاده کنیم

پودر هسته خرما دامی را می توانیم جایگزین کمکی ذرت در جیره غذایی دام کنیم. یعنی از درصد استفاده ذرت در جیره کاسته و مقداری پودر هسته خرما به آن اضافه کنیم.

با این کار دامداران و همچنین استفاده کنندگانی نظیر کارخانه های تولید خوراک حیوان به سود بیشتر دست پیدا می کنند, زیرا نهاده ارزان قیمت و مشابه آنالیز و ارزش غذایی ذرت را پیدا و جایگزین کرده.

این ماده غذایی دام و طیور از ارزش غذایی بالایی برخوردار بوده و می توان از خواص پودر خرما برای خوراک دام به موارد زیر اشاره کرد:

در مرحله اول به عنوان منبع انرژی شناخته می شود

منبع تامین کننده پروتئین برای جیره

کاهش بسیار زیاد در هزینه های خوراک

خوش خوراکی بسیار بالایی دارد و در تولید کنسانتره بسیار مفید واقع شده است

پودر هسته خرما دامی

قیمت آنلاین پودر هسته خرما دامی خوراک دام

قیمت پودر هسته خرما خوراک دام با توجه به میزان استفاده هسته و گوشته در تولید آن مشخص می شود. پودر هسته خرما همانطوری که از اسم آن مشخص می باشد باید درصد بیشتری از هسته در آن استفاده شود.

عوامل دیگر چون نوع تولید نیز در قیمت تاثیر گذار می باشد.

برای استعلام قیمت آنلاین پودر هسته خرما برای خوراک دام لطفا با مجموعه ما تماس حاصل فرمائید.

 

میزان پروتئین پودر هسته خرما برای خوراک دام

طبق آنالیزی که بر روی نمونه پودر هسته خرما صورت گرفته است میزان پروتئین آن برای جیره دام از 7 درصد تا 9 درصد متغیر می باشد. این میزان پروتئین با قیمت پایینی که پودر هسته خرما دارد بسیار در کاهش هزینه ها به شما کمک می کند.

 

خرید پودر هسته خرما دامی برای خوراک دام

برای خوراک دام خود می توانید پودر هسته خرما دامی باکیفیت و خالص را از مجموعه ما خریداری کنید. پودر خرما ما تولید روز بوده و به صورت کاملا بهداشتی و کیسه زده می باشد.

پودر خرما تنکا دشت در ایران طرفداران زیادی دارد, زیرا از ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشد و اکثر مواد مغذی جیره دام را تامین می کند.

 

درباره ی admin admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.