قیمت سبوس گندم

قیمت سبوس گندم خوراک دام

از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت سبوس گندم خوراک دام می توان در مرحله اول به کیفیت تولیدی سبوس و ظاهر آن در هنگام خرید اشاره کرد.

سبوس گندم تولیدی باید دارای رنگ قهوه ای روشن و به صورت درشت یا ریز و بدون هر گونه خاک باشد. از لحاظ ارزش غذایی چیزی که مورد توجه قرار می گیرد میزان ماده خشک و پروتئین سبوس گندم می باشد.

بنابراین این محصول با توجه به کیفیت و ارزش غذایی که در کارخانه های مختلف تولید می شود, قیمت گذاری شده و در بازار عرضه می شود.

قیمت سبوس گندم

قیمت سبوس گندم خوراک طیور

نرخ سبوس گندم خوراک طیور با توجه به نوسانات بازار و نرخ دلار در بازار متغیر است.

سبوس گندم ماده غذایی سرشار از کربوهیدرات, ویتامین B, پروتئین, مواد مغذی و فیبر برای خوراک طیور می باشد.

 

سبوس گندم دامی خوراک مغذی برای حیوان

سبوس گندم به دلیل داشتن مواد مغذی جایگاه مهمی در تغذیه حیوان دارد و به عنوان خوراک مغذی برای دام و طیور در نظر گرفته می شود.میزان فیبر موجود در سبوس باعث بهبود دستگاه گوارش حیوان می شود.

سبوس گندم به دلیل داشتن املاح و ویتامینها مناسب برای دام های شیری میباشد.

در هنگام خرید این محصول توجه کنید که آن را به صورت درشت و بدون خاک خریداری کنید چرا که سبوس گندم همراه با خاک باعث عفونت ریه های دام شده و خسارات زیادی را به شما وارد می کند.

 

قیمت سبوس گندم در مازندران

نرخ سبوس گندم در مازندران هم با توجه به فصل برداشت گندم و طریقه کشت گندم و تولید سبوس نیز در بازار متفاوت می باشد.

 

قیمت سبوس گندم تهران

تهران مرکز عمده پخش سبوس گندم در ایران می باشد و کارخانه های تولیدی متعددی در این شهر بوده بنابراین به دلیل متعدد بودن کارخانه ها و کیفیت تولیدی, نرخ سبوس گندم در این استان نسبت سایر استانها ارزانتر می باشد.

 

درباره ی admin admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.