قیمت روز پودر پوست پسته

قیمت پودر پوست استخوانی پسته

قیمت پودر پوست پسته با توجه به نحوه تولید و کیفیت آن جهت خوراک دام در بازار قیمت گذاری شده و به فروش می رسد.

پودر پوست پسته در انواع مختلفی تولید شده از توری 1 گرفته تا توری 4 که هر کدام بنا به تقاضایی که دارد نرخ آن هم متفاوت می باشد.

آسیاب پوست پسته دارای خواص کاربردی برای تغذیه دام و طیور دارد. از جمله خواص آن می توان به وجود پروتئین, چربی, انرژی, فیبر, مواد معدنی و کلسیم اشاره کرد.

از موارد مصرف عمده این محصول می توان به وزن گیری حیوان و همچنین صرفه جویی در هزینه های تولید اشاره کرد.

قیمت پودر پوست پسته

فروش آرد پوست پسته با کیفیت

این روزها بیشتر از ضایعات کشاورزی جهت خوراک دام و طیور استفاده می کنند. زیرا از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

یکی از این ضایعات پودر پوست پسته می باشد که شامل آسیاب پوسته استخوانی و قرمز رنگ چسبیده به مغذ پسته می باشد که جهت خوراک دام و طیور استفاده می شود.

فروش و قیمت پودر پوست پسته هم با توجه به درصد خالص و ناخالص بودن آن در بازار خرید و فروش پوست پسته برای خوراک دام مشخص می شود.

 

قیمت و خواص پودر پوست پسته

پودر پوست پسته جز ضایعات کشاورزی می باشد که سالانه حجم زیادی از آن تولید می شود.

نرخ مناسب و خواص بالا آن باعث شده تا امروزه بسیاری از دامداریها از آسیاب پودر پوست پسته به عنوان بخشی از خوراک در جیره غذایی دام از آن استفاده کنند.

 

خرید پودر پوست پسته درجه یک

خرید خوراک باکیفیت و ارزان قیمت از عوامل مهم در پرورش دام و طیور بوده. خوراک بی کیفیت باعث عدم رشد دام و طیور و همچنین ضرر برای شما می شود.

خرید و قیمت مناسب پودر پوست پسته با ارزش غذایی بالا به صورت پودری و آسیابی و به عنوان جایگزین بخشی از جیره و مناسب برای تامین نیاز بدن دام و طیور می باشد.

پوست پسته برای خوراک دام باید کاملا یکدست, نرم و آسیاب شده باشد تا دام با تغذیه آن بتواند تمام مواد مغذی آن را جذب کند.

درباره ی admin admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.